Protesta: Ja lista e personave në kërkim, mes tyre edhe emra të njohur

Pasi kanë vënë në pranga 23 kuksianë për protestën në “Rrugën e Kombit”, policia ka shpallur në kërkim edhe 21 qytetarë të tjerë.

Policia është vënë në kërkim të tyre, por ata ende nuk janë prangosur.

TemA ka siguruar listën me 44 emrat e personave të cilët sipas prokurorisë dhe policisë duhet të arrestohen për protestën në “Rrugën e Kombit”.

Mes emrave të shpallur në kërkim ka edhe emra të njohur.